| 브랜드 이름: | Zohonice |
| 모델 번호: | ER200 |
| MOQ: | 1세트 |
| 가격: | Apply to lowest please!! |
| 포장에 대한 세부 사항: | 46*76*148cm/70kg/나무 상자 |
| 지불 조건: | T/T, 웨스턴 유니온, 페이팔, 신용 지불 온라인, MoneyGram |
| Application | Clinic, Hospital, Commercial, Beauty Surgery, Beauty Salon, Spa, Skin Management Center |
|---|---|
| Function | Scar treatment, Pigmentation treatment, Skin resurfacing, Texture and pore improvement |
| Treatment Area | Abdominal, Thigh, Buttock, Back, Arms, Face/Eyes |
| Pulse Modes | Super pulse / Continuous / Single |
| Pulse Duration | 0.1ms - 10ms |
| Scan Area | Up to 20×20mm |
| Spot Spacing | 0.1mm - 2.6mm |